O nas

Nasza strona powstała z pasji i zamiłowania do pysznego jedzenia już 8 lat temu. Celem było stworzenie witryny, zawierającej przystępne opisy na dania z wszelkich kategorii, aby każdy znalazł to, czego potrzebuje. Nasze przepisy kierujemy zarówno do osób wprawionych w gotowaniu i pieczeniu, jak i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę w tym obszarze. Co ważne, przepisy są przedstawione w bardzo przystępny sposób. Zawierają wyszczególnione proporcje poszczególnych składników oraz szczegółowe opisy postępowania krok po kroku. Dlatego też nawet w przypadku najtrudniejszych przepisów zadanie nie jest wcale aż tak wymagające, jak mogłoby się początkowo wydawać.

Zakładamy, że w życiu należy stale się rozwijać. W naszym przypadku objawia się to między innymi w postaci wyszukiwania i wymyślania coraz to nowych przepisów, którymi chętnie dzielimy się z naszymi czytelnikami. Jednak to nie wszystko. Strona Wyśmienity to obecnie nie tylko baza przepisów, ale też baza wiedzy. Regularnie zamieszczamy artykuły dotyczące różnego rodzaju potraw i kuchni świata. Dzięki temu możesz dowiedzieć się wielu ciekawostek, którymi zabłyśniesz przed znajomymi.

Stronę tworzy profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem, we współpracy z innymi fachowcami. Przepisy przygotowują osoby, które na ich podstawie przygotowywały dane potrawy już wielokrotnie. Korzystasz zatem ze sprawdzonych przepisów, będących gwarancją ogromnej przyjemności z jedzenia.